Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Kobyłce przy ul. Piotra Wysockiego.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej, a także osób prowadzących działalność gospodarczą lub poszukujących domu z możliwością wydzielenia przestrzeni do pracy.
Dom został wybudowany około 1970 roku i jest utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Oferuje duży potencjał aranżacyjny dzięki obszernej piwnicy oraz poddaszu, które można zaadaptować na dodatkową powierzchnię mieszkalną.
Budynek posadowiony jest na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 611 m². Na posesji znajduje się zadbany ogród, duży taras, garaż w bryle budynku oraz podjazd. Komfort użytkowania zapewniają dwie automatyczne bramy wjazdowe.
Na powierzchni użytkowej 161,53 m² znajdują się:
Piętro:
• 4 sypialnie
• łazienka
• 2 balkony
Poddasze:
• duża przestrzeń do adaptacji według własnych potrzeb
BUDYNEK:
Nieruchomość została wybudowana około 1970 roku.
Szczegóły:
• Powierzchnia całkowita: 377,7 m²
• Materiał budowy: cegła oraz gazobeton
• Dach: blachodachówka
• Okna drewniane
• Ogrzewanie gazowe
• Ogrzewanie podłogowe w łazienkach
• Wentylacja mechaniczna (rekuperacja) w częściach mieszkalnych
• System smart home do zarządzania ogrzewaniem
• Kanalizacja miejska
• Drzwi wejściowe antywłamaniowe
• Alarm
• Domofon
• Internet
OKOLICA:
Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, na zamkniętej i cichej ulicy, z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, apteka, szkoła podstawowa, przychodnia, szpital, restauracje, cukiernie oraz liczne punkty usługowe.
Dla osób ceniących aktywny tryb życia dodatkowym atutem jest bliskość basenu, ośrodka sportu oraz rezerwatu przyrody Grabicz.
KOMUNIKACJA:
• stacja PKP Kobyłka - 5 minut pieszo
• dojazd do Warszawy Wileńskiej - około 17 minut
• przystanek autobusowy - 4 minuty pieszo
STAN PRAWNY:
Własność z księgą wieczystą, można posiłkować się kredytem przy zakupie.
Zapraszamy serdecznie na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!
1 399 000,00 PLN (3 704,00 PLN)
WYKOŃCZONY BLIŹNIAK W KOBYŁCE
Dom (Bliźniak) na sprzedaż,
Kobyłka, Piotra Wysockiego
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Kobyłka, Piotra Wysockiego
- Powierzchnia:377,70 m2
- Liczba pokoi: 6
- Rok budowy: 1970
- Liczba pięter: 2
-
Powierzchnia działki:
611 m2
- Numer oferty: 34964552890
- Cena: 1 399 000,00 PLN
- Cena za m2: 3 704,00 PLN
Kontakt z agentem: BIERNACCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
BIERNACCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
BIERNACCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.